WARSZTATY

ZAPOWIEDŹ PREMIERY FILMU “AIRAM”

18 listopada o godz. 18:00 w kinie Obserwatoriu – Pałac Zimowy (dawne kino Pałacowe w dawnym Pałacu Młodzieży na ulicy Wojska Polskiego 90 w Szczecinie odbędzie się oficjalna premiera znanego już wam filmu w wersji roboczej zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Prezentacje filmu poprzedzi happening z udziałem grających w filmie oraz spotkanie z autorami po filmie.
“AIRAM” to krótkometrażowy film opowiadający w alegoryczny sposób o wyobcowaniu i szaleństwie; to obraz w którym rzeczywistość splata się z obłąkaną wizją, tworząc labirynt, w którym niełatwo się zgubić. “Airam” to wreszcie opowieść o młodej kobiecie, którą przypadek – a może przeznaczenie – rzuca w środek miejsca, w którym zdrowy rozsądek jest szaleństwem, a obłęd normą.
Film powstał w ośrodku w Babigoszczy przy współpracy z zaprzyjaźnionymi z nami twórcami, Krzysztofem Kiziewiczem, Krzysztofem Kuźnickim i Adamem Zielińskim, znznym jako raper Łona, na razie mniej znany jako filmowiec. Poza naszymi podopiecznymi w filmie występują: Lidia Sapińska, Maciej Jurkiewicz, Marek Kazana, Tomasz Skuza, Aneta Dolega, Andreas Menhard, Waldemar Nicek, Piotr Pauk. Muzyka: Dj Twister oraz Webber.
Produkcja: Babigoszcz Studio 2011

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS Monar Babigoszcz
%d bloggers like this: