RELACJE

W naszym ośrodku regularnie odbywają się warsztaty artystyczne. Paweł Kątny​ (Bboy Chuchu) przygotował relację filmową z kilku dni w trakcie których nasi wychowankowie mieli okazję pracować z takimi artystami jak: Łona​, Andrzej Mikosz – Webber​, Oer Beatz (B.O.K)​ i Bartek Merrenda Wszelaki​ (Dj/Bboy Merrenda). W trakcie tych kilku dni odbywały się warsztaty muzyczne, breakdance oraz powstał teledysk rapowy “Sport to patologia”.
Zapraszamy na naszą stronę: www.babigoszczmonar.pl

Przedstawiamy film obrazujący kilka elementów warsztatów jakie się odbywają w Babigoszczy. Po zajęciach przechadza się Tymek – świeżo upieczony absolwent naszego ośrodka. Osoby prowadzące warsztaty:
Dj Merrenda, Kreda, Bboy chuchu.
Muzyka: Jesz
Szeroko pojęte sprawy filmowe: Siwy

Trailer koncertu “Wygrajmy pokój” Potrzeba stworzenia polsko – ukraińskiego koncertu była bardzo silna. Przez ostatni rok gościł w Teatrze Brama wolontariusz z Ukrainy. W roku 2014 dojechał kolejna dwójka aktorów z Ukrainy. Z niepokojem obserwujemy jak każdego dnia coraz więcej słyszymy o wojnie. Widzimy tez jak bezpośrednio dotyka to naszych przyjaciół z Ukrainy. Słyszymy o tym, widzimy i współodczuwamy tragedie coraz większej ilości ludzi. Postanowiliśmy zorganizować koncert pod kierownictwem Lesji Szulc, w którym mówimy wojnie “NIE”. Tym koncertem chcemy dać poczucie , że miłość i człowiek są najważniejsi. Chcieliśmy się spotkać i manifestować swą myśl o pokoju.

Od 25 sierpnia do 7 września 2014 w goleniowskim Teatrze Brama prowadzone były zajęcia łączące teatr, sztuki plastyczne i muzykę.
Efektem dwutygodniowych polsko – niemieckich warsztatów był między innymi mural. Tematem muralu, który ma szansę zmienić wygląd tej części miasta i stać się jedną z jego wizytówek. Mural powstał pod kierunkiem Enrico Penze z Greifswaldu
Film zrealizowany przez Studio Babigoszcz

Jest to kolejna ścianka zrobiona w czasie 2 tygodniowych warsztatów z Kredą.

Adam Zieliński, znany jako raper Łona, odwiedził nas w trakcie warsztatów graffiti z Maciejem “Kredą” Jurkiewiczem i trochę postrzelał. Oto rezultaty.

Jest to relacja z jednego dnia warsztatów z “Kredą”, które zaplanowaliśmy na 2 tygodnie.
Przy okazji, zostanie zamalowana nasza stajnia i inne obiekty.


KINO PAŁACOWE, PREMIERA FILMU “AIRAM”
Akcja przed premierą filmu

OGIEŃ
15 marca 2011 roku
W 5-tą rocznicę śmierci Zygmunta Duczyńskiego, wielkiego artysty, związanego od wielu lat z naszym ośrodkiem wraz z Teatrem Kana a głównie Jankiem Turkowskim i Waldkiem Nickiem zrobiliśmy to działanie.

KANA LUTY 2010
Występ młodzieży z Babigoszczy w Teatrze Kana w ramach pokazu powarsztatowego.
Zdjęcia: Siwy, Kiziak, Łona Dźwięk: Jesz Montaż: Siwy
Warsztaty: Graffiti: Kreda Rap: Łona, Rymek, Jesz Film: Kiziak Belkofony: Marek Kazana Ninjitsu: Mirek Chlebosz Djing: Dj Twister


relacja ze spektaklu LOS 2
Relacja TVP3 ze spektaklu LOS na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.
Zrealizowana Daniel Źródlewski, mimo tego, że Siwy mu przeszkadzał.


program Sonar
Relacja TVP3 Szczecin, program “Sonar” Andrzeja Fadera, ze spektaklu LOS na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.
Zrealizował Andrzej Fader.


relacja z powstawania spektaklu L.O.S
Relacja z przygotowań do spektaklu L.O.S. z udziałem artystów z Portugalii i Węgier.
Warsztaty odbywały się w Czarnocinie nad Zalewem Szczecińskim w lutym 2007 roku.
Całość zrealizował Daniel Źródlewiski.


bitwy miejskie
Zobaczcie efekt naszej współpracy z Adamem Ziajskim i Teatrem Strefa Ciszy z Poznania. Zrobiliśmy razem kilka akcji ulicznych.


transformatorownia
Pokaz Babigoszczy w klubie Pinokio w Szczecinie z 1994 roku.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
RSS Monar Babigoszcz